A1 liga Herceg-Bosne M

Klub
Bod
1 KK Student 29
2 HKK Posušje 27
3 HKK Široki II 26
4 HKK Grude 25
5 HKK Tomislav 23
6 HKK Čapljina 23
7 HKK Zrinjski II 18
8 KK Vitez 17
9 KK Novi Travnik 17
10 KK Busovača 15
11 HKK Brotnjo 14
Petak, 23 Listopad 2015 06:25

Rezultati 2. kola Lige mladih

Napisao

KOŠARKAŠKI SAVEZ HERCEG - BOSNE

SEZONA 2015./ 2016.

 

LIGA MLADIH

 

IZVJEŠĆE br. 2

DRUGO  KOLO

 

Utakmica broj 07:

BUSOVAČA - ČAPLJINA

Predkadeti – 80:49  (18:15, 16:21, 24:4, 22:13)

Kadeti – 78:79         (14:30, 18:16, 26:17, 20:16)

SUCI:Mila Čavara i Ivan Jurić

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

 

Utakmica broj 08:

POSUŠJE - LJUBUŠKI

Predkadeti –47:19    (20:0, 9:4, 10:8, 8:7)

Kadeti – 56:34        (14:17, 11:6, 18:7, 13:4)

SUCI:Marijo Karačić i David Anđelić

PRIMJEDBE: Bez primjedbi.

 

Utakmica broj 09:

VITEZ - LIVNO

Predkadeti – 51:45      (13:11, 15:13, 12:13, 11:8) 

Kadeti – 121:39             (30:15, 37:8, 17:12, 37:4)

SUCI:Saša Luković i Krunoslav Kovač

PRIMJEDBE: T.G igraču KK VITEZ br. 5 (Alikadić) zbog nesportskog ponašanja. T.G. igraču KK LIVNA br. 6 (Curlje) zbog nesportskog ponašanja. D.G. treneru KK LIVNA zbog nesportskog ponašanja.

 

Utakmica broj 10:

GRUDE - ZRINJSKI

Predkadeti – 34:57             (4:15, 9:14, 8:14, 13:15)

Kadeti – 64:72            (14:18, 15:18, 21:19, 14:17)

Juniori- 64:94             (11:26, 18:23, 16:28, 19:17)

SUCI:Hrvoje Ćavar i Ivan Tolić

PRIMJEDBE: T.G igraču KK GRUDA br. 10 (F. Bazina) zbog nesportskog ponašanja. D.G. igraču KK GRUDA br. 10 (F. Bazina) zbog nastavka nesportskog ponašanja. T.G. treneru KK ZRINJSKOG (Zelenika) zbog nesportskog ponašanja.

 

Utakmica broj 11:

BROTNJO – TOMISLAV

Predkadeti – 56:63           (14:9, 16:15, 18:20, 8:19)

Kadeti -  62:52               (16:16, 18:19, 14:11, 14:6)

Juniori- 63:56                (22:11, 11:8, 15:12, 15:25)

SUCI:Marijo Šutalo i Ivica Jurković

PRIMJEDBE: T.G. treneru KK TOMISLAV u 35 min. zbog ulaska u teren.

 

Utakmica broj 12:

NOVI - ŠIROKI

Predkadeti – 30:96      (8:31, 13:17, 3:30, 6:18) 

Kadeti – 51:100             (12:22, 21:25, 9:23, 9:30)

Juniori- 57:96                (13:27, 13:26, 17:30, 14:13)

SUCI:Mila Čavara i Saša Luković

PRIMJEDBE:  T.G igračuK.K NOVI br. 4. zbog nesportskog ponašanja. T:G. igraču KK NOVI br.12 (K. Janković) zbog nesportskog ponašanja. Podnjeta prijava protiv igrača KK NOVI br.12 (K. Janković) zbog psovki i prijetnji  sucima. T.G. igraču KK NOVI br.16 (V. Erak) zbog nesportskog ponašanja. T.G. igraču KK ŠIROKI br. 15 (M. Damjanović) zbog nesportskog pomašanja.

 

Petak, 23 Listopad 2015 06:19

Nominacije službenih osoba

Napisao

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

1. kolo

UTAKMICA

01

POSUŠJE

SD

27.10.2015

19.00 sati

POSUŠJE

ŠIROKI II

Opunomoćenik

MILJENKO MATKOVIĆ

Prvi sudac

TOMISLAV STAPIĆ

Sudac 1

DANIJEL VLAHO

Sudac 2

MATEO MATOV

UTAKMICA 02

TOMISLAV GRAD

SD

25.10.2015

16.00 sati

 

TOMISLAV

VKK MOSTAR

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

HRVOJE ĆAVAR

Sudac 2

ILIJA MIŠURA

UTAKMICA 03

NOVI TRAVNIK

SD

25.10.2015.

18.00 sati

NOVI

LIVNO

Opunomoćenik

NIKOLA LUČIĆ

Prvi sudac

VLADIMIR MARIĆ

Sudac 1

VLATKO ROTIM

Sudac 2

MARIJO KARAČIĆ

UTAKMICA 04

BUSOVAČA

SD

24.10.2015.

19.00 sati

BUSOVAČA

ČAPLJINA

Opunomoćenik

DRAGAN NENADIĆ

Prvi sudac

ASMIR KAJAN

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

Sudac 2

GORAN PRSKALO

         

 

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

 

  1. KOLO

 

UTAKMICA 01

POSUŠJE

SD 24.10.2015.

17.30 sati

POSUŠJE

LIVNO

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

ROBERT TOLIĆ

UTAKMICA 02

BUSOVAČA

SD

24.10.2015.

17.00 sati

 

BUSOVAČA

BROTNJO

Opunomoćenik

DRAGAN NENADIĆ

Prvi sudac

MILA ČAVARA

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

 

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

3.KOLO

 

UTAKMICA

13

ŠIROKI BRIJEG

SD

25.10.2015.

Predkadeti 13.00

Kadeti 14.30

 

ŠIROKI

BUSOVAČA

Prvi sudac

 

DAMIR BARAĆ

Sudac 1

MATE BARAĆ

UTAKMICA 14

TOMISLAVGRAD

SD

24.10.2015.

Predkadeti 15.00

Kadeti 16.30

Juniori 18.00

TOMISLAV

NOVI

Prvi sudac

 

DANIJEL GRABOVAC

Sudac 1

DRAGAN ŠISTOV

UTAKMICA 15

MOSTAR

SD

24.10.2015.

Predkadeti 12.00

Kadeti 14.00

Juniori 16.00

ZRINJSKI

BROTNJO

Prvi sudac

MARIJO IVANKOVIĆ

 

Sudac 1

GORAN PRSKALO

UTAKMICA 16

VITEZ

SD

24.10.2015.

Predkadeti 11.30

Kadeti 13.00

Juniori 14.30

VITEZ

GRUDE

Prvi sudac

 

MILA ČAVARA

 

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 17

POSUŠJE

SD

24.10.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 13.00

POSUŠJE

LIVNO

Prvi sudac

 

DAVID ANĐELIĆ

Sudac 1

IVAN KRALJEVIĆ

UTAKMICA 18

ČAPLJINA

SD

24.10.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

ČAPLJINA

LJUBUŠKI

Prvi sudac

 

MARIJO ŠUTALO

Sudac 1

IVAN GRBAVAC

 

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

LIGA MLADIH-ŽENE

  1. KOLO

 

UTAKMICA 03

ČITLUK

SD 25.10.2015.

15.00 sati

17.00sati

BROTNJO

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

GORAN PRSKALO

Sudac 1

LUCIJANO KOVAČEVIĆ

UTAKMICA 04

POSUŠJE

SD

24.10.2015.

14.30 sati

16.00 sati

POSUŠJE

LIVNO

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

ROBERT TOLIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

LIGA MLADIH-ŽENE

  1. KOLO

 

UTAKMICA 01

POSUŠJE

SD 17.10.2015.

14.00 sati

16.00sati

POSUŠJE

BROTNJO

Opunomoćenik

MATEO MATOV

Prvi sudac

STJEPAN VOLARIĆ

Sudac 1

 

UTAKMICA 02

LIVNO

SD

18.10.2015.

18.00 sati

20.00 sati

LIVNO

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

ROBERT TOLIĆ

Sudac 1

DANIJEL GRABOVAC

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

2.KOLO

 

UTAKMICA

7

BUSOVAČA

SD

18.10.2015.

Predkadeti 12.00

Kadeti 13.30

 

BUSOVAČA

ČAPLJINA

Prvi sudac

 

MILA ČAVARA

Sudac 1

IVAN JURIĆ

UTAKMICA 8

LJUBUŠKI

SD

17.10.2015.

Predkadeti 11.30

Kadeti 13.00

LJUBUŠKI

POSUŠJE

Prvi sudac

 

MARIJO KARAČIĆ

Sudac 1

DAVID ANĐELIĆ

UTAKMICA 9

VITEZ

SD

18.10.2015.

Predkadeti 12.00

Kadeti 13.30

VITEZ

LIVNO

Prvi sudac

 

SAŠA LUKOVIĆ

 

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 10

GRUDE

SD

17.10.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

Juniori 14.00

GRUDE

ZRINJSKI

Prvi sudac

 

HRVOJE ĆAVAR

 

Sudac 1

IVAN TOLIĆ

UTAKMICA 11

ČITLUK

SD

17.10.2015.

Predkadeti 11.30

Kadeti 13.00

Juniori 14.30

BROTNJO

TOMISLAV

Prvi sudac

 

MARIJO ŠUTALO

Sudac 1

BORIS RAGUŽ

UTAKMICA 12

NOVI TRAVNIK

SD

17.10.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

Juniori 14.00

NOVI

ŠIROKI

Prvi sudac

 

MILA ČAVARA

Sudac 1

SAŠA LUKOVIĆ

         
 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

Utorak, 13 Listopad 2015 07:57

Rezultati 1. kola Lige mladih

Napisao

KOŠARKAŠKI SAVEZ HERCEG - BOSNE

SEZONA 2015./ 2016.

 

LIGA MLADIH

 

IZVJEŠĆE br. 1

PRVO  KOLO

 

Utakmica broj 01:

ŠIROKI - BROTNJO

Predkadeti – 107:33  (35:8, 28:5, 24:11, 20:9)

Kadeti – 89:57 (22:13, 30:11, 19:10, 18:23)

Juniori- 93:66  (25:16, 18:20, 28:15, 22:15)

SUCI:David Anđelić i Damir Barać

PRIMJEDBE: Bez prijedbi

 

 

Utakmica broj 02:

TOMISLAV – GRUDE

Predkadeti –61:54    (17:17, 16:12, 15:13, 13:12)

Kadeti – 45:49        (13:13, 11:19, 8:8, 13:9)

Juniori-  71:66        (12:9, 22:22, 15:14, 22:21) 

SUCI:Ilija Mišura i Robert Tolić

PRIMJEDBE: T.G. igraču KK GRUDA br. 7(F. Čorluka) u 3 min. červrtog perioda zbog nesportskog ponašanja. T.G. igraču KK GRUDA  br. 12 (LJ. Marijanović) u 1 min. trećeg perioda.

 

Utakmica broj 03:

ZRINJSKI- LIVNO

Predkadeti –

Kadeti –

SUCI: Stjepan Volarić i Lucijano Kovačević

PRIMJEDBE: Odgođeno

 

Utakmica broj 04:

VITEZ - LJUBUŠKI

Predkadeti – 75:54   (20:6, 13:16, 18:12, 24:20)

Kadeti – 71:55             (18:10, 24:15, 11:20, 18:10)

SUCI:Mila Čavara i Ivan Jurić

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 05:

POSUŠJE - ČAPLJINA

Predkadeti – 66:21           (26:5, 21:4, 14:6, 5:6)

Kadeti -  67:40               (18:4, 14:12, 24:16, 11:8)

SUCI:Hrvoje Ćavar i Marijo Karačić

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 06:

NOVI - BUSOVAČA

Predkadeti – 46:72      (10:15, 15:23, 11:23, 10:11) 

Kadeti – 64:54             (17:13, 15:10, 18:18, 14:13)

SUCI:Saša Luković i Krunoslav Kovač

PRIMJEDBE: Bez primjedbi.