A1 liga Herceg-Bosne M

Klub
Bod
1 KK Student 38
2 HKK Široki II 36
3 HKK Grude 35
4 HKK Posušje 35
5 HKK Tomislav 33
6 HKK Čapljina 30
7 HKK Zrinjski II 28
8 KK Vitez 27
9 KK Novi Travnik 22
10 KK Busovača 20
11 HKK Brotnjo 20
Četvrtak, 18 Veljača 2016 19:32

Rezultati 11. kola A1 lige HB

Napisao

KOŠARKAŠKI SAVEZ HERCEG - BOSNE

SEZONA 2015./ 2016.

IZVJEŠĆE br. 11

JEDANAESTO KOLO

 

Utakmica broj 41:

BUSOVAČA –  LIVNO 78 :66

(22:15, 16:19, 20:18, 20:14)

OPUNOMOĆENIK:Miodrag Vujović

SUCI:Saša Luković, Ivan Jurić i Krunoslav Kovač

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 42:

VKK MOSTAR – NOVI TRAVNIK

 

OPUNOMOĆENIK:Davor Markić

SUCI:Vladimir Marić, Marijo Ivanković i Ivan Grbavac

PRIMJEDBE: ODGOĐENO

 

Utakmica broj 43:

TOMISLAV – ŠIROKI II 84:77

(14:21, 25:9, 19:26, 26:21)

OPUNOMOĆENIK: Ante Drmić

SUCI:Ivan Miličević, Goran Prskalo i Ilija Mišura

PRIMJEDBE: T.G. igraču KK TOMISLAV br. 15 (I. Baković) u 8 min. trećeg perioda zbog nesportskog ponašanja. KK TOMISLAV nije snimao utakmicu.

 

Utakmica broj 44:

POSUŠJE – GRUDE 74:76

(23:17, 18:25,  16:13, 17:21)

OPUNOMOĆENIK:Niko Lučić

SUCI:Tomislav Stapić, Danijel Vlaho i Marijo Karačić

PRIMJEDBE: T.G klupi KK GRUDA u 7 min. trećeg perioda zbog nesportskog ponašanja. Sudac T. Stapić podnosi prijavu protiv pomoćnog trenera KK POSUŠJA (M. Ćesić) zbog vrijeđanja nakon završetka utakmice.

 

 U utakmici koja se jučer igrala u Livnu, domaćin je uvjerljivo svladalo Zrinjski 61:41 (15-9;13-5;15-12;18-15) u prvoj utakmici PLAY-OFFa lige HB za žene.

Najefikasnija bila je Sara Jurkić postigavši 19 koševa, dok je najbolji posao... u obrani odradila Marija Pavić zaustavivši Gakić, najbolju igračicu Zrinjskog, na 2 koša.
Odlična igra svih igračica, a sve su i dobile priliku izuzev ozlijeđene Nikoline Šarić. Kod Zrinjskog najbolja je bila Tea Perić koja je postigla 21 koš

ŽKK Livno: Perić, Kelić 4, Šarić, Visković G. 17, Pavić, Jurkić 19, Krišto 2,Bandov, Tokić, Mihaljević 15, Visković M. 5, Jurič.

ŽKK Zrinjski 2010: Perić 21, Prskalo, Gakić 2, Bošnjak 2, Kutleša 1, Krasić 8, Pavlović, Pranjić 3, Knežević, Marić M., Marić I. 4

Druga utakmica je na rasporedu 24.2.2016. u 17:30h u Mostaru gdje će Zrinjski pokušati izboriti treću utakmicu.

 

 

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama PLAY-OFF  KS HB-ŽENE

 FINALE

2. UTAKMICA

 

UTAKMICA 02

MOSTAR

SD           24.02.2016.      17.30 sati

ZRINJSKI 2010

LIVNO

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

VLADIMIR MARIĆ

Sudac 1

VLATKO ROTIM

Sudac 2

 

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Božo Bošnjak

Srijeda, 17 Veljača 2016 10:13

Nominacije sluzbenih osoba 16.2.2016

Napisao

          KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

12. kolo

UTAKMICA

45

GRUDE

SD

20.02.2016

17.00 sati

GRUDE

TOMISLAV

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

MARIJO KARAČIĆ

Sudac 2

ILIJA MIŠURA

UTAKMICA 46

ŠIROKI BRIJEG

SD

21.02.2016

17.00 sati

ŠIROKI

NOVI TRAVNIK

Opunomoćenik

MILJENKO MATKOVIĆ

Prvi sudac

IVAN MILIČEVIĆ

Sudac 1

ASMIR KAJAN

Sudac 2

MATEO MATOV

UTAKMICA 47

MOSTAR

SD

21.02.2016.

18.00 sati

VKK MOSTAR

BUSOVAČA

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

HRVOJE ĆAVAR

Sudac 1

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 2

IVICA JURKOVIĆ

UTAKMICA 48

LIVNO

SD

20.02.2016.

18.30 sati

LIVNO

ČAPLJINA

Opunomoćenik

ŽELJKO OSTOJIĆ

Prvi sudac

VLADIMIR MARIĆ

Sudac 1

DANIJEL VLAHO

Sudac 2

VLATKO ROTIM

         

 

 

          KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

13.KOLO

 

UTAKMICA

73

ČAPLJINA

SD

20.02.2016.

Predkadeti 11.00

Kadeti  12.30

 

ČAPLJINA

BUSOVAČA

Prvi sudac

 

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 74

LJUBUŠKI

SD

21.02.2016.

Predkadeti 12.30

Kadeti 14.00

LJUBUŠKI

POSUŠJE

Prvi sudac

 

GORAN PRSKALO

Sudac 1

MARIJO JURKOVIĆ

UTAKMICA 75

LIVNO

SD

20.02.2016.

Predkadeti 14.00

Kadeti 16.00

LIVNO

VITEZ

Prvi sudac

 

ROBERT TOLIĆ

Sudac 1

KREŠIMIR BAKOVIĆ

UTAKMICA 76

MOSTAR

SD

20.02.2016.

Predkadeti 12.00

Kadeti 14.00

Juniori 16.00

ZRINJSKI

GRUDE

Prvi sudac

 

DAVID ANĐELIĆ

 

Sudac 1

IVAN KRALJEVIĆ

UTAKMICA 77

TOMISLAVGRAD

SD

20.02.2016.

Predkadeti 15.30

Kadeti 17.00

TOMISLAV

BROTNJO

Prvi sudac

 

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

IVAN ŠIMUNOVIĆ

UTAKMICA 78

ŠIROKI BRIJEG

 

20.02.2016.

Predkadeti 12.00

Kadeti 13.30

ŠIROKI

NOVI TRAVNIK

Prvi sudac

 

LUKA BREKALO

Sudac 1

RADOSLAV PALAC

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

Ponedjeljak, 15 Veljača 2016 08:44

Rezultati 12. kola lige maldih

Napisao

KOŠARKAŠKI SAVEZ HERCEG - BOSNE

SEZONA 2015./ 2016.

 

LIGA MLADIH

 

IZVJEŠĆE br.12

DVANAESTO  KOLO

 

Utakmica broj 67:

BUSOVAČA – NOVI TRAVNIK

Predkadeti –79:43    (19:7, 18:13, 24:9, 18:14)

Kadeti – 77:79           (22:22, 19:23, 20:17, 16:17)

SUCI:Ivan Jurić i Krunoslav Kovač

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

 

Utakmica broj 68:

BROTNJO - ŠIROKI

Predkadeti –50:98    (19:20, 6:19, 9:32, 16:30)

Kadeti – 53:85          (9:29, 15:31, 17:9, 11:16)

Juniori- 50:89           (8:27, 15:19, 9:19, 18:28)

SUCI:Mateo Matov i Luka Brekalo

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 69:

GRUDE – TOMISLAV

Predkadeti – 18:44      (5:21, 0:6, 5:4, 8:13) 

Kadeti – 78:59             (27:11, 10:22, 19:12, 12:14)

Juniori- 20:0

SUCI:Marijo Karačić i Ivan Kraljević

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 70:

LIVNO  -  ZRINJSKI

Predkadeti – 54:68   (20:16, 5:16, 12:26, 17:10)

Kadeti – 48:79           (13:26, 12:16, 11:24, 12:13)

SUCI:Ilija Mišura i Danijel Grabovac

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 71:

LJUBUŠKI – VITEZ

Predkadeti – 54:63           (20:17, 14:14, 9:19, 11:13)

Kadeti -  45:87               (12:24, 16:22, 13:18, 4:24)

SUCI:Marijo Šutalo i Ivica Jurković

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 72:

ČAPLJINA – POSUŠJE

Predkadeti – 35:84        (5:27, 16:23, 6:18, 8:16)

Kadeti – 59:63               (15:10, 13:19, 14:23, 17:11)

SUCI:Asmir Kajan i David Anđelić

PRIMJEDBE:  Bez primjedbi