A1 liga Herceg-Bosne M

Klub
Bod
1 HKK Posušje 33
2 KK Student 32
3 HKK Grude 32
4 HKK Široki II 32
5 HKK Tomislav 32
6 HKK Čapljina 26
7 HKK Zrinjski II 24
8 KK Vitez 23
9 KK Novi Travnik 20
10 HKK Brotnjo 19
11 KK Busovača 18
Utorak, 09 Veljača 2016 09:24

Nominacije službenih osoba 9.2.2016

Napisao

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

11. kolo

UTAKMICA

45

BUSOVAČA

SD

14.02.2015

18.30 sati

BUSOVAČA

LIVNO

Opunomoćenik

MIODRAG VUJOVIĆ

Prvi sudac

MILA ČAVARA

Sudac 1

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 2

IVAN JURIĆ

UTAKMICA 46

MOSTAR

SD

14.02.2015

16.30 sati

VKK MOSTAR

NOVI TRAVNIK

Opunomoćenik

DAVOR MARKIĆ

Prvi sudac

VLADIMIR MARIĆ

Sudac 1

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 2

IVAN GRBAVAC

UTAKMICA 47

TOMISLAV GRAD

SD

14.02.2015.

16.00 sati

TOMISLAV

ŠIROKI II

Opunomoćenik

ANTE DRMIĆ

Prvi sudac

IVAN MILIČEVIĆ

Sudac 1

GORAN PRSKALO

Sudac 2

ILIJA MIŠURA

UTAKMICA 48

POSUŠJE

SD

14.02.2015.

20.00 sati

POSUŠJE

GRUDE

Opunomoćenik

NIKO LUČIĆ

Prvi sudac

TOMISLAV STAPIĆ

Sudac 1

DANIJEL VLAHO

Sudac 2

VLATKO ROTIM

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

12.KOLO

 

UTAKMICA

67

BUSOVAČA

SD

13.02.2016.

Predkadeti 16.00

Kadeti  17.30

 

BUSOVAČA

NOVI TRAVNIK

Prvi sudac

IVAN JURIĆ

 

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 68

ČITLUK

SD

13.02.2016.

Predkadeti 14.00

Kadeti 15.30

Juniori 17.00

BROTNJO

ŠIROKI

Prvi sudac

 

MATEO MATOV

Sudac 1

LUKA BREKALO

UTAKMICA 69

GRUDE

SD

13.02.2016.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

Juniori 14.00

GRUDE

TOMISLAV

Prvi sudac

 

MARIJO KARAČIĆ

Sudac 1

IVAN KRALJEVIĆ

UTAKMICA 70

LIVNO

SD

13.02.2016.

Predkadeti 13.00

Kadeti 15.00

LIVNO

ZRINJSKI

Prvi sudac

 

ILIJA MIŠURA

 

Sudac 1

DANIJEL GRABOVAC

UTAKMICA 71

LJUBUŠKI

SD

14.02.2016.

Predkadeti 14.30

Kadeti 16.00

LJUBUŠKI

VITEZ

Prvi sudac

 

MARIJO ŠUTALO

Sudac 1

IVICA JURKOVIĆ

UTAKMICA 72

ČAPLJINA

SD

13.02.2016.

Predkadeti 14.00

Kadeti 15.45

ČAPLJINA

POSUŠJE

Prvi sudac

 

ASMIR KAJAN

Sudac 1

DAVID ANĐELIĆ

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

Ponedjeljak, 21 Prosinac 2015 07:43

Rezultati 9. kola A1 lige H-B

Napisao

KOŠARKAŠKI SAVEZ HERCEG - BOSNE

SEZONA 2015./ 2016.

IZVJEŠĆE br. 09

DEVETO KOLO

 

Utakmica broj 33:

ČAPLJINA –  NOVI TRAVNIK 96 :75

(30:19, 19:13, 25:16, 22:27)

OPUNOMOĆENIK:Davor Markić

SUCI:Ivan Miličević, Vladimir Marić i Asmir Kajan

PRIMJEDBE: T.G. klupi KK NOVOG TRAVNIKA u 2 min. četvrtog perioda zbog nesportskog ponašanja.

 

Utakmica broj 34:

LIVNO – TOMISLAV 67:73

(18:16, 12:22, 22:17, 15:18)

OPUNOMOĆENIK:Niko Lučić

SUCI:Tomislav Stapić, Danijel Vlaho i Vlatko Rotim

PRIMJEDBE: T.G. igraču KK LIVNA br. 7 (A. Džepina) u 5 min. trećeg perioda zbog nesportskog ponašanja.

 

Utakmica broj 35:

VKK MOSTAR – POSUŠJE 69:85

(20:20, 16:23, 20:16, 13:26)

OPUNOMOĆENIK: Željko Ostojić

SUCI:Goran Prskalo, Mateo Matov i Marijo Ivanković

PRIMJEDBE: T.G. igraču VKK MOSTAR  (Planinić)  zbog nesportskog ponašanja. D.G. igraču VKK MOSTARA br. 8 (Planinić) zbog nastavka nesportskog ponašanja. T.G. treneru KK POSUŠJA (T.Mustapić) zbog ulaska u teren.

 

Utakmica broj 36:

ŠIROKI II – GRUDE 70:90

(12:25, 11:20,  18:22, 29:23)

OPUNOMOĆENIK:Miljenko Matković

SUCI:Filip Lovrić, Hrvoje Ćavar i Marijo Karačić

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Srijeda, 02 Prosinac 2015 07:19

Nominacije službenih osoba 30.11.2015

Napisao

          KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

7. kolo

UTAKMICA

25

BUSOVAČA

SD

06.12.2015

18.00 sati

BUSOVAČA

TOMISLAV

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

ILIJA MIŠURA

Sudac 2

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 26

ČAPLJINA

SD

06.12.2015

18.00 sati

ČAPLJINA

POSUŠJE

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

HRVOJE ĆAVAR

Sudac 1

GORAN PRSKALO

Sudac 2

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 27

LIVNO

SD

05.12.2015.

19.00 sati

LIVNO

GRUDE

Opunomoćenik

MATE KRIŽANAC

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

ASMIR KAJAN

Sudac 2

ROBERT TOLIĆ

UTAKMICA 28

MOSTAR

SD

05.12.2015.

15.30 sati

VKK MOSTAR

ŠIROKI II

Opunomoćenik

MIODRAG VUJOVIĆ

Prvi sudac

MILA ČAVARA

Sudac 1

IVAN JURIĆ

Sudac 2

MATEO MATOV

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

8.KOLO

 

UTAKMICA

43

BUSOVAČA

SD

05.12.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

 

BUSOVAČA

GRUDE

Prvi sudac

 

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

IVAN NIKOLIĆ

UTAKMICA 44

ČITLUK

SD

05.12.2015.

Predkadeti 13.30

Kadeti 15.00

BROTNJO

LIVNO

Prvi sudac

 

DAVID ANĐELIĆ

Sudac 1

IVAN KRALJEVIĆ

UTAKMICA 45

NOVI TRAVNIK

SD

05.12.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 13.00

NOVI TRAVNIK

LJUBUŠKI

Prvi sudac

 

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 46

ŠIROKI BRIJEG

SD

05.12.2015.

Predkadeti 10.00

Kadeti 11.30

ŠIROKI

ČAPLJINA

Prvi sudac

 

DAMIR BARAĆ

 

Sudac 1

STANKO ČOLAK

UTAKMICA 47

TOMISLAVGRAD

SD

05.12.2015.

Predkadeti 15.30

Kadeti 17.00

TOMISLAV

POSUŠJE

Prvi sudac

 

MATE PERAJICA

Sudac 1

DRAGAN ŠISTOV

UTAKMICA 48

MOSTAR

SD

05.12.2015.

Predkadeti 16.00

Kadeti 14.00

Juniori 12.00

ZRINJSKI

VITEZ

Prvi sudac

 

MARIJO KARAČIĆ

Sudac 1

MARIJO ŠUTALO

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

 

7.KOLO

 

UTAKMICA 13

BUSOVAČA

SD 05.12.2015.

14.30 sati

BUSOVAČA

POSUŠJE

Opunomoćenik

DRAGAN NENADIĆ

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

IVAN NIKOLIĆ

UTAKMICA 14

LIVNO

SD

06.12.2015.

17.00 sati

 

LIVNO

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

ANTE DRMIĆ

Prvi sudac

ROBERT TOLIĆ

Sudac 1

IVAN ŠIMUNOVIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

 

Petak, 27 Studeni 2015 10:43

Nominacije službenih osoba 23.11.2015

Napisao

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

6. kolo

UTAKMICA

21

ŠIROKI BRIJEG

SD

28.11.2015

17.00 sati

ŠIROKI II

LIVNO

Opunomoćenik

ZORAN MARIJANOVIĆ

Prvi sudac

GORAN PRSKALO

Sudac 1

MATEO MATOV

Sudac 2

MARIJO ŠUTALO

UTAKMICA 22

GRUDE

SD

28.11.2015

17.00 sati

GRUDE

ČAPLJINA

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

IVAN MILIČEVIĆ

Sudac 1

TOMISLAV STAPIĆ

Sudac 2

VLADIMIR MARIĆ

JAUTAKMICA 23

POSUŠJE

SD

29.11.2015.

19.00 sati

POSUŠJE

BUSOVAČA

Opunomoćenik

NIKO LUČIĆ

Prvi sudac

DANIJEL VLAHO

Sudac 1

VLATKO ROTIM

Sudac 2

DAMIR BARAĆ

UTAKMICA 24

TOMISLAV GRAD

SD

29.11.2015.

16.00 sati

TOMISLAV

NOVI TRAVNIK

Opunomoćenik

ANTE DRMIĆ

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

ASMIR KAJAN

Sudac 2

LUKA BREKALO

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

 

6.KOLO

 

UTAKMICA 11

LIVNO

SD 25.11.2015.

15.00 SATI

LIVNO

POSUŠJE

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

ROBERT TOLIĆ

UTAKMICA 12

MOSTAR

SD

28.11.2015.

17.00 sati

 

ZRINJSKI 2010

BUSOVAČA

Opunomoćenik

ŽELJKO OSTOJIĆ

Prvi sudac

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 1

STJEPAN VOLRIĆ

         

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

 

          KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

7.KOLO

 

UTAKMICA

37

MOSTAR

SD

28.11.2015.

Predkadeti 12.30

Kadeti 14.00

 

ZRINJSKI

BUSOVAČA

Prvi sudac

 

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 38

VITEZ

SD

28.11.2015.

Predkadeti 10.30

Kadeti 12.00

Juniori 13.30

VITEZ

TOMISLAV

Prvi sudac

 

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 39

POSUŠJE

SD

28.11.2015.

Predkadeti 10.00

Kadeti 11.30

POSUŠJE

ŠIROKI

Prvi sudac

 

GORAN PRSKALO

Sudac 1

MATEO MATOV

UTAKMICA 40

ČAPLJINA

SD

29.11.2015.

Predkadeti 12.00

Kadeti 13.30

ČAPLJINA

NOVI TRAVNIK

Prvi sudac

 

 

IVICA JURKOVIĆ

Sudac 1

MARIJO JURKOVIĆ

UTAKMICA 41

LJUBUŠKI

SD

29.11.2015.

Predkadeti 12.30

Kadeti 14.00

LJUBUŠKI

BROTNJO

Prvi sudac

 

IVAN TOLIĆ

Sudac 1

IVAN GRBAVAC

UTAKMICA 42

LIVNO

SD

29.11.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

LIVNO

GRUDE

Prvi sudac

 

DANIJEL GRABOVAC

Sudac 1

KREŠIMIR BAKOVIĆ

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

LIGA MLADIH-ŽENE

6.KOLO

 

UTAKMICA 11

ČITLUK

SD 28.11.2015.

12.00 sati

14.00sati

BROTNJO

LIVNO

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

ASMIR KAJAN

Sudac 1

IVAN GRBAVAC

UTAKMICA 12

POSUŠJE

SD

29.11.2015.

14.30 sati

16.00 sati

POSUŠJE

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

ROBERT TOLIĆ

Sudac 1

IVAN ŠIMUNOVIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

 

 

Srijeda, 18 Studeni 2015 07:12

Nominacije službenih osoba 16.11.2015

Napisao

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

5. kolo

UTAKMICA

17

NOVI TRAVNIK

SD

22.11.2015

18.00 sati

NOVI TRAVNIK

POSUŠJE

Opunomoćenik

MIODRAG VUJOVIĆ

Prvi sudac

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

IVAN JURIĆ

Sudac 2

ILIJA MIŠURA

UTAKMICA 18

BUSOVAČA

SD

21.11.2015

19.00 sati

BUSOVAČA

GRUDE

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

DANIJEL VLAHO

Sudac 1

VLATKO ROTIM

Sudac 2

GORAN PRSKALO

JAUTAKMICA 19

ČAPLJINA

SD

22.11.2015.

18.00 sati

ČAPLJINA

ŠIROKI II

Opunomoćenik

DAVOR MARKIĆ

Prvi sudac

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 1

MATEO MATOV

Sudac 2

MARIJO ŠUTALO

UTAKMICA 20

LIVNO

SD

22.11.2015.

18.00 sati

LIVNO

VKK MOSTAR

Opunomoćenik

NIKO LUČIĆ

Prvi sudac

ASMIR KAJAN

Sudac 1

ROBERT TOLIĆ

Sudac 2

MARIJO KARAČIĆ

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

 

4.KOLO

 

UTAKMICA 07

MOSTAR

SD 15.11.2015.

15.00 sati

ZRINJSKI 2010

POSUŠJE

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

GORAN PRSKALO

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 08

LIVNO

SD

15.11.2015.

17.00 sati

 

LIVNO

BUSOVAČA

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

ROBERT TOLIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

6.KOLO

 

UTAKMICA

31

BUSOVAČA

SD

21.11.2015.

Predkadeti 13.00

Kadeti 14.30

 

BUSOVAČA

LIVNO

Prvi sudac

 

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

IVAN JURIĆ

UTAKMICA 32

GRUDE

SD

21.11.2015.

Predkadeti 9.30

Kadeti 11.00

GRUDE

LJUBUŠKI

Prvi sudac

IVAN TOLIĆ

 

Sudac 1

RADOSLAV PALAC

UTAKMICA 33

ČITLUK

SD

21.11.2015.

Predkadeti 11.30

Kadeti 13.00

BROTNJO

ČAPLJINA

Prvi sudac

MARIJO IVANKOVIĆ

 

Sudac 1

IVICA JURKOVIĆ

UTAKMICA 34

NOVI TRAVNIK

SD

21.11.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 13.00

NOVI TRAVNIK

POSUŠJE

Prvi sudac

 

ILIJA MIŠURA

 

Sudac 1

IVAN NIKOLIĆ

UTAKMICA 35

ŠIROKI BRIJEG

SD

21.11.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

Juniori 14.00

ŠIROKI

VITEZ

Prvi sudac

 

MATEO MATOV

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 36

TOMISLAVGRAD

SD

21.11.2015.

Predkadeti 15.00

Kadeti 14.30

Juniori 18.00

TOMISLAV

ZRINJSKI

Prvi sudac

DAVID ANĐELIĆ

 

Sudac 1

LUKA BREKALO

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

LIGA MLADIH-ŽENE

5.KOLO

 

UTAKMICA 09

MOSTAR

SD 22.11.2015.

16.30 sati

18.30sati

ZRINJSKI

BROTNJO

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

VLATKO ROTIM

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 10

LIVNO

SD

21.11.2015.

11.00 sati

13.00 sati

LIVNO

POSUŠJE

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

DANIJEL GRABOVAC

Sudac 1

KREŠIMIR BAKOVIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak