A1 liga Herceg-Bosne M

Klub
Bod
1 KK Student 29
2 HKK Posušje 27
3 HKK Široki II 26
4 HKK Grude 25
5 HKK Tomislav 23
6 HKK Čapljina 23
7 HKK Zrinjski II 18
8 KK Vitez 17
9 KK Novi Travnik 17
10 KK Busovača 15
11 HKK Brotnjo 14

FINALE

1. UTAKMICA

 

UTAKMICA 06

LIVNO

SD           17.02.2016.      17.00 sati

LIVNO

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

MILJENKO MATKOVIĆ

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

HRVOJE ĆAVAR

Sudac 2

 

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Božo Bošnjak

Utorak, 09 Veljača 2016 09:24

Nominacije službenih osoba 9.2.2016

Napisao

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

11. kolo

UTAKMICA

45

BUSOVAČA

SD

14.02.2015

18.30 sati

BUSOVAČA

LIVNO

Opunomoćenik

MIODRAG VUJOVIĆ

Prvi sudac

MILA ČAVARA

Sudac 1

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 2

IVAN JURIĆ

UTAKMICA 46

MOSTAR

SD

14.02.2015

16.30 sati

VKK MOSTAR

NOVI TRAVNIK

Opunomoćenik

DAVOR MARKIĆ

Prvi sudac

VLADIMIR MARIĆ

Sudac 1

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 2

IVAN GRBAVAC

UTAKMICA 47

TOMISLAV GRAD

SD

14.02.2015.

16.00 sati

TOMISLAV

ŠIROKI II

Opunomoćenik

ANTE DRMIĆ

Prvi sudac

IVAN MILIČEVIĆ

Sudac 1

GORAN PRSKALO

Sudac 2

ILIJA MIŠURA

UTAKMICA 48

POSUŠJE

SD

14.02.2015.

20.00 sati

POSUŠJE

GRUDE

Opunomoćenik

NIKO LUČIĆ

Prvi sudac

TOMISLAV STAPIĆ

Sudac 1

DANIJEL VLAHO

Sudac 2

VLATKO ROTIM

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

12.KOLO

 

UTAKMICA

67

BUSOVAČA

SD

13.02.2016.

Predkadeti 16.00

Kadeti  17.30

 

BUSOVAČA

NOVI TRAVNIK

Prvi sudac

IVAN JURIĆ

 

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 68

ČITLUK

SD

13.02.2016.

Predkadeti 14.00

Kadeti 15.30

Juniori 17.00

BROTNJO

ŠIROKI

Prvi sudac

 

MATEO MATOV

Sudac 1

LUKA BREKALO

UTAKMICA 69

GRUDE

SD

13.02.2016.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

Juniori 14.00

GRUDE

TOMISLAV

Prvi sudac

 

MARIJO KARAČIĆ

Sudac 1

IVAN KRALJEVIĆ

UTAKMICA 70

LIVNO

SD

13.02.2016.

Predkadeti 13.00

Kadeti 15.00

LIVNO

ZRINJSKI

Prvi sudac

 

ILIJA MIŠURA

 

Sudac 1

DANIJEL GRABOVAC

UTAKMICA 71

LJUBUŠKI

SD

14.02.2016.

Predkadeti 14.30

Kadeti 16.00

LJUBUŠKI

VITEZ

Prvi sudac

 

MARIJO ŠUTALO

Sudac 1

IVICA JURKOVIĆ

UTAKMICA 72

ČAPLJINA

SD

13.02.2016.

Predkadeti 14.00

Kadeti 15.45

ČAPLJINA

POSUŠJE

Prvi sudac

 

ASMIR KAJAN

Sudac 1

DAVID ANĐELIĆ

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

Ponedjeljak, 21 Prosinac 2015 07:43

Rezultati 9. kola A1 lige H-B

Napisao

KOŠARKAŠKI SAVEZ HERCEG - BOSNE

SEZONA 2015./ 2016.

IZVJEŠĆE br. 09

DEVETO KOLO

 

Utakmica broj 33:

ČAPLJINA –  NOVI TRAVNIK 96 :75

(30:19, 19:13, 25:16, 22:27)

OPUNOMOĆENIK:Davor Markić

SUCI:Ivan Miličević, Vladimir Marić i Asmir Kajan

PRIMJEDBE: T.G. klupi KK NOVOG TRAVNIKA u 2 min. četvrtog perioda zbog nesportskog ponašanja.

 

Utakmica broj 34:

LIVNO – TOMISLAV 67:73

(18:16, 12:22, 22:17, 15:18)

OPUNOMOĆENIK:Niko Lučić

SUCI:Tomislav Stapić, Danijel Vlaho i Vlatko Rotim

PRIMJEDBE: T.G. igraču KK LIVNA br. 7 (A. Džepina) u 5 min. trećeg perioda zbog nesportskog ponašanja.

 

Utakmica broj 35:

VKK MOSTAR – POSUŠJE 69:85

(20:20, 16:23, 20:16, 13:26)

OPUNOMOĆENIK: Željko Ostojić

SUCI:Goran Prskalo, Mateo Matov i Marijo Ivanković

PRIMJEDBE: T.G. igraču VKK MOSTAR  (Planinić)  zbog nesportskog ponašanja. D.G. igraču VKK MOSTARA br. 8 (Planinić) zbog nastavka nesportskog ponašanja. T.G. treneru KK POSUŠJA (T.Mustapić) zbog ulaska u teren.

 

Utakmica broj 36:

ŠIROKI II – GRUDE 70:90

(12:25, 11:20,  18:22, 29:23)

OPUNOMOĆENIK:Miljenko Matković

SUCI:Filip Lovrić, Hrvoje Ćavar i Marijo Karačić

PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Srijeda, 02 Prosinac 2015 07:19

Nominacije službenih osoba 30.11.2015

Napisao

          KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

7. kolo

UTAKMICA

25

BUSOVAČA

SD

06.12.2015

18.00 sati

BUSOVAČA

TOMISLAV

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

ILIJA MIŠURA

Sudac 2

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 26

ČAPLJINA

SD

06.12.2015

18.00 sati

ČAPLJINA

POSUŠJE

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

HRVOJE ĆAVAR

Sudac 1

GORAN PRSKALO

Sudac 2

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 27

LIVNO

SD

05.12.2015.

19.00 sati

LIVNO

GRUDE

Opunomoćenik

MATE KRIŽANAC

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

ASMIR KAJAN

Sudac 2

ROBERT TOLIĆ

UTAKMICA 28

MOSTAR

SD

05.12.2015.

15.30 sati

VKK MOSTAR

ŠIROKI II

Opunomoćenik

MIODRAG VUJOVIĆ

Prvi sudac

MILA ČAVARA

Sudac 1

IVAN JURIĆ

Sudac 2

MATEO MATOV

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

8.KOLO

 

UTAKMICA

43

BUSOVAČA

SD

05.12.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

 

BUSOVAČA

GRUDE

Prvi sudac

 

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

IVAN NIKOLIĆ

UTAKMICA 44

ČITLUK

SD

05.12.2015.

Predkadeti 13.30

Kadeti 15.00

BROTNJO

LIVNO

Prvi sudac

 

DAVID ANĐELIĆ

Sudac 1

IVAN KRALJEVIĆ

UTAKMICA 45

NOVI TRAVNIK

SD

05.12.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 13.00

NOVI TRAVNIK

LJUBUŠKI

Prvi sudac

 

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 46

ŠIROKI BRIJEG

SD

05.12.2015.

Predkadeti 10.00

Kadeti 11.30

ŠIROKI

ČAPLJINA

Prvi sudac

 

DAMIR BARAĆ

 

Sudac 1

STANKO ČOLAK

UTAKMICA 47

TOMISLAVGRAD

SD

05.12.2015.

Predkadeti 15.30

Kadeti 17.00

TOMISLAV

POSUŠJE

Prvi sudac

 

MATE PERAJICA

Sudac 1

DRAGAN ŠISTOV

UTAKMICA 48

MOSTAR

SD

05.12.2015.

Predkadeti 16.00

Kadeti 14.00

Juniori 12.00

ZRINJSKI

VITEZ

Prvi sudac

 

MARIJO KARAČIĆ

Sudac 1

MARIJO ŠUTALO

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

 

7.KOLO

 

UTAKMICA 13

BUSOVAČA

SD 05.12.2015.

14.30 sati

BUSOVAČA

POSUŠJE

Opunomoćenik

DRAGAN NENADIĆ

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

IVAN NIKOLIĆ

UTAKMICA 14

LIVNO

SD

06.12.2015.

17.00 sati

 

LIVNO

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

ANTE DRMIĆ

Prvi sudac

ROBERT TOLIĆ

Sudac 1

IVAN ŠIMUNOVIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

 

Petak, 27 Studeni 2015 10:43

Nominacije službenih osoba 23.11.2015

Napisao

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

SEZONA 2015/16

6. kolo

UTAKMICA

21

ŠIROKI BRIJEG

SD

28.11.2015

17.00 sati

ŠIROKI II

LIVNO

Opunomoćenik

ZORAN MARIJANOVIĆ

Prvi sudac

GORAN PRSKALO

Sudac 1

MATEO MATOV

Sudac 2

MARIJO ŠUTALO

UTAKMICA 22

GRUDE

SD

28.11.2015

17.00 sati

GRUDE

ČAPLJINA

Opunomoćenik

BORO SESAR

Prvi sudac

IVAN MILIČEVIĆ

Sudac 1

TOMISLAV STAPIĆ

Sudac 2

VLADIMIR MARIĆ

JAUTAKMICA 23

POSUŠJE

SD

29.11.2015.

19.00 sati

POSUŠJE

BUSOVAČA

Opunomoćenik

NIKO LUČIĆ

Prvi sudac

DANIJEL VLAHO

Sudac 1

VLATKO ROTIM

Sudac 2

DAMIR BARAĆ

UTAKMICA 24

TOMISLAV GRAD

SD

29.11.2015.

16.00 sati

TOMISLAV

NOVI TRAVNIK

Opunomoćenik

ANTE DRMIĆ

Prvi sudac

FILIP LOVRIĆ

Sudac 1

ASMIR KAJAN

Sudac 2

LUKA BREKALO

         

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

 

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

 

6.KOLO

 

UTAKMICA 11

LIVNO

SD 25.11.2015.

15.00 SATI

LIVNO

POSUŠJE

Opunomoćenik

JAKOV VUKOJA

Prvi sudac

ILIJA MIŠURA

Sudac 1

ROBERT TOLIĆ

UTAKMICA 12

MOSTAR

SD

28.11.2015.

17.00 sati

 

ZRINJSKI 2010

BUSOVAČA

Opunomoćenik

ŽELJKO OSTOJIĆ

Prvi sudac

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 1

STJEPAN VOLRIĆ

         

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak

 

          KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Muškarci

 

LIGA MLADIH KS H-B

7.KOLO

 

UTAKMICA

37

MOSTAR

SD

28.11.2015.

Predkadeti 12.30

Kadeti 14.00

 

ZRINJSKI

BUSOVAČA

Prvi sudac

 

MARIJO IVANKOVIĆ

Sudac 1

STJEPAN VOLARIĆ

UTAKMICA 38

VITEZ

SD

28.11.2015.

Predkadeti 10.30

Kadeti 12.00

Juniori 13.30

VITEZ

TOMISLAV

Prvi sudac

 

SAŠA LUKOVIĆ

Sudac 1

KRUNOSLAV KOVAČ

UTAKMICA 39

POSUŠJE

SD

28.11.2015.

Predkadeti 10.00

Kadeti 11.30

POSUŠJE

ŠIROKI

Prvi sudac

 

GORAN PRSKALO

Sudac 1

MATEO MATOV

UTAKMICA 40

ČAPLJINA

SD

29.11.2015.

Predkadeti 12.00

Kadeti 13.30

ČAPLJINA

NOVI TRAVNIK

Prvi sudac

 

 

IVICA JURKOVIĆ

Sudac 1

MARIJO JURKOVIĆ

UTAKMICA 41

LJUBUŠKI

SD

29.11.2015.

Predkadeti 12.30

Kadeti 14.00

LJUBUŠKI

BROTNJO

Prvi sudac

 

IVAN TOLIĆ

Sudac 1

IVAN GRBAVAC

UTAKMICA 42

LIVNO

SD

29.11.2015.

Predkadeti 11.00

Kadeti 12.30

LIVNO

GRUDE

Prvi sudac

 

DANIJEL GRABOVAC

Sudac 1

KREŠIMIR BAKOVIĆ

         
 

 

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM.

 

 

Povjerenik natjecanja

       Bozo Bošnjak

KOŠARKAŠKI  SAVEZ  HERCEG – BOSNE

Nominacije službenih osoba na utakmicama 1.lige KS HB-Žene

LIGA MLADIH-ŽENE

6.KOLO

 

UTAKMICA 11

ČITLUK

SD 28.11.2015.

12.00 sati

14.00sati

BROTNJO

LIVNO

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

ASMIR KAJAN

Sudac 1

IVAN GRBAVAC

UTAKMICA 12

POSUŠJE

SD

29.11.2015.

14.30 sati

16.00 sati

POSUŠJE

ZRINJSKI 2010

Opunomoćenik

 

Prvi sudac

ROBERT TOLIĆ

Sudac 1

IVAN ŠIMUNOVIĆ

         

 

 

 

NAPOMENA:

 

 

SLUŽBENE OSOBE OBVEZNE SU POTVRDITI NOMINACIJU NAJKASNIJE 24 SATA PO PRIJAMU ISTE. U PROTIVNOM, NOMINACIJA ĆE SE SMATRATI NEOPRAVDANO OTKAZANOM

 

 

Povjerenik natjecanja KS H-B

       Bozo Bošnjak